تبلیغات
حجاب زینبی و جنگ نرم - سر نوشت غم بارِ یک دختر شاغل
حجاب زینبی و جنگ نرم
دیروز دنبال گمنامی بودیم ... امروز دنبال اینکه ناممان گم نشود. شهید شوشتری
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
نظرسنجی
مطالب این وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟


آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

حجاب ، شنای مختلط ، ساپورت مردانه ، دانلود رایگان فیلتر شکن ، حجاب - مضرات کفش پاشنه بلند - دانلود رایگان انواع فیلتر شکن - سرنوشت غم بار یک دختر شاغل - شنای مختلط بانوان در دریا - ساپورت مردانه وارد شد - آدم باید دلش پاک باشه - دختر 8 ساله در دام جوان شیطان صفت - زانوهای باربی أم شکست
جستجو

آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
انقلاب اسلامی آیه قرآن ساعت فلش مذهبی
ابر برچسب ها
پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 08:25 ق.ظ


دختر بیست ساله هستم ، حدود یک سال قبل در یک کارگاه تولیدی مشغول کار شدم. از صبح تا ساعت 9 شب زحمت می کشیدم و روزی 10 هزار تومان حقوق می گرفتم (مخارج ناهار و رفت و آمد!) یک شب ، قبل از تعطیلی (سمانه) دختری که او هم آنجا کار می کرد گفت : شب اینجا جشن داریم تو هم بمان.

من هم وسوسه شدم آن شب آنجا ماندم . پس از تعطیلی کارگاه ، چند مرد و زن جوان

                                                                                               

به آنجا آمدند و پس از چند دقیقه سمانه بساط مواد مخدّر برای میهمانان چید! من خواستم بیرون بروم سمانه مانع شد و گفت : اگر تو هم از این مواد استفاده کنی سرِ کارت خسته نمی شوی! و پس از آن با اصرار و اجبار از آن مواد مصرف کردم! و این حیله مدیر کارگاه بود که مرا به دام انداخت و بالأخره معتاد شدم! و پس از آن مدیر کارگاه یک روز به من گفت : اگر به طور پنهانی با من ..... ، پول زیادی در اختیارت می گذارم تا هزینه اعتیادت تأمین شود! من که خماری عذابم می داد به ناچار طعمه هوسهای شیطانی او شدم و .... پس از مدتی که من برای او عادی شده بودم با بهانه گیری اظهار کرد : نمی توانم هزینه اضافی برای یک معتاد پرداخت کنم! او مرا با دامنی آلوده اخراج کرد و دختر بدبخت دیگری را به جای من استخدام کرد.

حال شما ای خواهر گرامی به خاطر لقمه نانی خودت را در دام شیاطین ننداز و به همان تکه نان سفره پدرت و یا همسرت قناعت کن.

خواهرم آیا تا به حال از خود پرسیده ای چرا در شرکت های خصوصی و بسیاری از مشاغل دیگر از خانمهای بی حجاب و با روابط عمومی بالا!!!  به عنوان منشی استفاده می کنند؟ چرا از یک آقای خوش تیپ و زیبا رو استفاده نمی کنند؟

دوست دارم جوابهای این سؤال رو خود شما بگید! منتظر نظرهایتان هستم.نوشته شده توسط : عاشقان سیدالکریم و طبقه بندی شده در : بیداری اسلامی ,